Daha Temiz Bir Hava / Yara NOx İndirgeme Sistemleri

Yara Environmental Technologies, DeNOx Sistemleri, üre ve amonyak reaktif malzemeleri dahil olmak üzere üretim ve satışlarda dünya lideri konumundadır.

Norveç’te 1905 yılında kurulmuştur. Yıllık geliri yaklaşık 12 milyar dolardır, 16,000 üzerinde çalışanı, 5 kıtada üretim tesisleri, 60 ülkede operasyonları ile 150 ülkeye satış gerçekleştirilmektedir.

Sanayi tesislerinde ve denizcilik sektöründe kullanılan bu sistem ve malzemelere ek olarak, arazi ve ağır araçlarda da kullanılan yüksek saflıkta üre solüsyonları olan AdBlue/DEF/ARLA 32’nin de dünyadaki en büyük üreticisidir.

DeNOx sistemlerimiz tamamen otomatik, reaktif malzeme tüketimli düşük ve bakım gerektirmeyen sistemlerdir.

NOxCare – NOx azaltımı için gereken tüm elemanları içeren ürün ve servislerden oluşan komple bir sistemdir.
Müşterilerimizin işletmelerini bilen, ihtiyaçlarını çok iyi anlayan firmamız en üst düzeyde ürün ve servis kalitesinin yanında, kusursuz bir teknik ve ticari destek sunmaktadır.
Bu nedenle tüm taahhütlerimizde işletmelere özel çözümlerimiz ile; ikmal, montaj ve kullanımda en kolay, ekonomik, hızlı ve sorunsuz sonuçlar elde edilmektedir.

toptan çözüm YARA dan
NOxCare®

1) İşletme şartlarınızı anlama :

Uzmanlarımız dünya çapında kurduğumuz 1600 dan fazla DeNOx sisteminden kazandıkları tecrübe ile müşterilerimizin tesislerindeki özel durumları ve işletme şartlarını değerlendirir, işletmelerin teknik personeli ile beraber bilgi alışverişi yapılır.

Yeni bir fabrika yatırımı aşamasında ise mühendislik firmanızla beraber çalışılır.

Sonuç ise mümkün olan en iyi DeNOx çözümünün bulunmasıdır.

2) En doğru sistemin kurulması :

En doğru reaktif  malzemenin seçilmesinde, ne kadar tüketim olacağının belirlenmesinde ve doğru enjeksiyon yönteminin seçiminde uzman personelimiz görev alacaktır.

Amaç doğru seçimi yapmak, yatırımı ve işletmeyi basitleştirmektir. Bu durumda, asla gereğinden fazla reaktif malzeme tüketimi olmayacak, yatırım ve işletme maliyetlerinde en ekonomik sonuçlar elde edilecektir

3) Sahada Eğitim :

NOx indirgeme sistemleri, amonyak ve üre kullanımı ve işletme amacı ile uzmanlarımız sahada eğitimler vermektedir.

Eğitimin amacı sadece günlük rutin işlemler ile kısıtlı kalmamaktadır. Düzenleyici, mevzuatla ilgili denetimleri de kapsamaktadır.

4) DeNOx Sisteminin Yönetimi :

SNCR, SNCR, Hibrit sistemlerimiz tek başına ve ana kumanda yönetim sistemine bağlı olarak herhangi bir müdahale olmadan tam otomatik olarak çalışmaktadır.

Ancak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sistemler online bağlanarak günlük olarak kontrol edilmektedir.

5) Doğru Stoklama :

Stoklama belirli bir alana ve maliyete ihtiyaç duyar. Bu nedenle  reaktif tüketim miktarını en doğru şekilde belirleyerek, buna uygun kapasite ve tipte tank tasarımı yapılmaktadır.

Tercihe göre otomatik uzaktan tank seviye izleme ve ayrıca sipariş takip işlemleri elektronik ortamda yapılabilir.

6) Sürekli Değerlendirme ve Optimizasyon :

NOxCare, müşteri sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışması için uzmanlarımız ihtiyaç duyduğunuz her çağrınızda hazır durumdadır.

Eğer sistemin daha verimli bir şekilde çalışması mümkünse veya reaktif tüketiminde bir azalma sağlanabilecek ise uzmanlarımız müşterilerimizle irtibata geçecek, bilgi paylaşımı yapmaktadır.

Mevcut tesislerinizde ve yeni fabrika yatırımlarınızda sorunlarınız, sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Uzman kadromuz ve kolay çözümlerimizle DeNOx sistemleri için en ideal sonuçları garanti ediyoruz.

Sistemlerimizin yüksek performans ve düşük maliyeti birlikte nasıl sunduğunu aşağıda 7 basit adımda görebilirsiniz

1

En iyi reaktif tüketimi :

Yara tarafından tasarlanan, uzun çalışma ömrü olan,  yüksek kapasiteli enjeksiyon sistemi sayesinde reaktif malzemenin baca gazları içinde eşit bir şekilde dağılması sağlanarak daha düşük  tüketim elde edilmektedir.

Bu bir DeNOx sistemi için en önde gelen başarı ve ekonomi kriteridir.

2

Tam otomatik sistem ve çok düşük bakım gereksinimi :

Herhangi bir günlük bakım ihtiyacı bulunmamaktadır. Gerek bakım ve gerekse işletme için özel bir personel atanmasına gerek bulunmamaktadır.

Çevrimiçi hata bulma ve kusursuz kontrol sistemi sayesinde SNCR sisteminin izlenmesi ve gerekli hallerde optimizasyonu ana kumanda odasından veya online ile uzaktan yapılabilir.

Kendi kendini bağımsız olarak kontrol eden ve çalıştıran sistem, aynı zamanda, bir arıza halinde derhal fabrika ana kumanda sistemini uyararak arızanın nerede olduğunu rapor eder

3

Uzaktan Kumanda ve Kontrol :

Müşterilerimizin talep etmesi halinde, optimizasyon veya diagnostik amaçlı olarak İsveç de bulunan uzmanlarımız uzaktan teşhis özelliği sayesinde fabrikanızda bulunan SNCR sisteminin durumu hakkında bilgi alabilir. Gerekirse müdahale edebilir.

Müşterilerimizle yapılan bilgi alışverişi sayesinde sistemin optimal bir şekilde çalışması ve tam kontrol altında olması sağlanır

4

Sistemin en ince ayrıntısına kadar tüm parçaları en yüksek kalite malzemelerden üretilmektedir :

Bu sayede çok uzun kullanım performansı sağlanırken, duruş sureleri ve bakım maliyetleri asgari seviyede kalmaktadır

5

Güvenli Sistem :

Sistemlerimiz CE markasına sahip olup, DeNOx montajlarımız tüm ilgili AB mevzuatlarına tam uyumludur.

Uzun süreli ArGe çalışmalarımız ve tecrübelerimiz bir araya getirilerek, müşterilerimizin güvenliği en üst düzeyde  sağlanmaktadır

6

Kısa Sürede Devreye Alma :

Sistemin devreye alınma işlemleri, personel eğitimleri dahil 1 haftadan daha kısa süre içinde bitirilmektedir.

Sistemlerin fabrikamızda üretimini tamamlamasından sonra devreye alma ve çalışması ile ilgili tüm detaylar sevk edilmeden önce tamamlanmaktadır.

Bu sayede sistemlerimizin fabrikalarda entegrasyonu mükemmel bir şekilde uygulanmaktadır

7

Sistemlerimiz 2 yıl garantilidir :

Bu süre içinde stoklarımızda bulunan tüm yedek parçalar 24 saat içinde sevk edilmektedir.

Ayrıca, tam bir iç huzuru ile çalışmayı garanti eden, uzman servis mühendislerimizce yapılacak bakım anlaşmalarımız da teklif edilmektedir.

Yara yüksek performanslı DeNOx sistemlerimiz uzman NOx kontrol ekibimiz tarafından geliştirilmiştir.

Dünya genelinde çalışmakta olan binlerce DeNOx sistemimiz bulunmaktadır.

Neden YARA :

YARA; Azot Oksit (NOx) indirgeme sistemlerinde; dizel motorlarda, fabrikalarda ve gemilerde toptan çözüm sağlayıcı olabilen dünyadaki tek firmadır ve lider konumdadır.

+ Optimum işletme maliyeti
+ Personel gerektirmeden tam otomatik çalışma
+ Çok düşük bakım maliyeti
+ Dünyada ve ülkemizde lider